top of page

Lights of Innovation

הכירו את היזמים שחידשו את עסקיהם במטרה לפתור בעיות ולהביא תקווה להתאוששות הכלכלית שלנו!

עסקים קטנים, עמוד השדרה של כלכלתנו, נמחצו על ידי מדיניות ממשלתנו.

נעילה חוזרת, תקנות לא ברורות וקנסות כבדים הרסו עסקים רבים. עסקים קטנים ועצמאים הם המנועים של כלכלתנו והיזמים ששרדו ואף פרחו במהלך משבר זה.

עסקים קטנים המשתמשים בחדשנות, חשיבה מהירה ולקיחת סיכונים כדי להסתגל בתקופות מאתגרות נותנים למדינתנו תקווה לעתיד.

JIMS רוצה לחגוג את אותם אנשים ולשתף את חוויותיהם.

מתחתנים_ (1).jpg

הכירו את סיפורו של אמיתי והוואן הלבן

היום הוואן הלבן ואני נוסעים ביחד, מאירוע לאירוע, ומתרגשים כל פעם מחדש לראות אתכם מתרגשים כשאנחנו מגיעים.

בתקופת הקורונה האירועים נסגרו במכה פתאומית, ואני מצאתי את עצמי עם עסק שלא יכול לתפקד בהתחשב בהנחיות.

הייתי חייב להכניס שינויים לעסק.

WhatsApp Image 2020-11-19 at 15.25.48.jp

הכירו את סיפורם המדהים של Socials

מהפכני המדיה החברתית של המגזר השלישי ועכשיו גם של המגזר העסק:

אנשי מקצוע מתעשיית הפרסום והתכנות תורמים באמצעות הידע המקצועי שצברו במרוצת השנים ומנחים סטודנטים חסרי ניסיון אשר צוברים ידע, ניסיון ותיק עבודות באמצעות הפרויקטים של סושיאלס לעמותות.

סושיאלס סיימה פרויקט בשיתוף התוכנית לתואר שני ללימודי תקשורת במרכז הבינתחומי. ליוותה מעל ל50 עמותות בפרויקטים שונים ביניהן:" פתחון לב", "האגודה למלחמה בסרטן", "איגי", "אוויר נקי", "אמא יקרה" ועוד.

בתקופת הקורונה זיהינו צורך מיידי לעזור גם למגזר העסקי, עסקים רבים לא יודעים כיצד להתמודד עם המצב המורכב שנפל על כולנו, כאן סושיאלס נכנסים לפעולה.

ADUP.png

סיפורה של ADUP

משבר הקורונה פגע פגיעה אנושה בארגונים חברתיים ובמגזר השלישי. דווקא בזמן בו נוצרה עלייה משמעותית בפעילות העמותות - מקורות המימון נעצרו. כמו בכל משבר כלכלי עולמי, התורמים עוצרים ואינם ממהרים לתרום - ובצדק, ההון שלהם נמצא בסכנה. הבנו שאנחנו צריכים לעשות משהו ומהר.

Untitled%20design_edited.jpg

סיפורה של הג'ירפה

זה התחיל די מדהים, כבר מחודש ינואר איך שפתחנו את עמוד הפייס שלנו התחלנו לקבל המון הזמנות לסיורים הקולינריים שלנו, העברנו הרצאות וסדנאות בתחומי הידע שלנו על התרבות בעיר וכמעט שיצאנו לדרך עם המון שיתופי פעולה מרגשים בתחום התיירות האורבנית/ קולינרית של תל אביב, שעדיין יושבים במגירה.

ואז הגיעה חברתנו הקורונה וטרפה את כל הקלפים.

לא יכולנו להתעלם מהעובדה שהסיורים שלנו הולכים ומתבטלים. חשבנו מה אפשר לעשות כשראינו את הפרצופים המודאגים של בעלי העסקים בשוק. אי ודאות ונזק כלכלי שעוד לא יודעים להעריך בכלל כמה הוא חמור. המצב חייב אותנו להיות גמישים ויצירתיים, השתמשו בקשרים הטובים שהיו לנו עם בעלי הבאסטות והבנו שאם אי אפשר להביא את המטיילים לשוק, השוק יכול להגיע אליהם הביתה.

אוראל אימון מרחוק2.jpeg

הכירו את טופ -טניס

שימו בגדי ספורט ותכינו את עצמכם לשמוע איך מועדוני הספורט של טופ טניס הצליחו להתמודד עם המשבר והמשיכו לאמן מתאמנים רבים על אף ההגבלות באמצעות דרך חדשנית במיוחד!

bottom of page